FOTOALBUM

 • Add link to:
 • facebook.com
 • 10[28].jpg

  LT SPONGEBOBŮV SVĚT - 1. část

  Termín: 8. 8. - 17. 8. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Tak a přinášíme Vám první várku fotek z tábora Spongebobův svět, který se konal od 8. 8. 2018 do 17. 8. 2018 v TS Jasení. Zažili jsme toho opravdu hodně, hráli jsme spoustu her a užili si super zábavu. Děti soutěžily za hrdiny ze seriálu Spongebob v kalhotách a jejich cílem bylo svými schopnostmi a dovednostmi prokázat, že právě jejich týmový hrdina si zaslouží post nejlepšího přítele Spongeboba. Týmy měli tedy názvy: Patrickové, Crabsové, Veveráci a Sépiáci. :) Zažili jsme například soutěžní den, ve kterém si děti zasoutěžily v turnaji deskových her a poté jsme šli na výlet do Jablunkova, kde pro nás Klub Zahrádkář připravil odpoledne plné her a zábavy. Po soutěžním programu si děti mohly prohlédnout moštárnu a ochutnat čerstvý mošt. Děkujeme Klubu Zahrádkář za připravený program, občerstvení a odměny! :) Na táboře nás v rámci sportovního dne navštívil nevidomý horolezec - pan Honza Říha, který dětem popovídal o svých zkušenostech a zážitcích a hlavně se jim snažil předat poselství o tom, že člověk s hendikepem je schopen dokázat i to, co se na první pohled zdá velmi nepravděpodobné. Dále jsme hráli famfrpálový turnaj a ověřili jsme si fyzickou zdatnost všech dětí pomocí sportovních stanovišť. Zažili jsme také detektivní den plný černých historek a také záludnou hru, ve které jsme cestovali v čase. Dětem hra pořádně zamotala hlavu, ale všechny daly do jejího vyřešení úplně všechno! :D ... pokračování s další várkou fotek...

 • DSC_0004[11].jpg

  LETNÍ TÁBOR OLYMPIJSKÉ HRY

  Termín: 30. 7. - 3. 8. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Ve dnech od 30. 7. do 3.8. probíhal sportovní tábor, kde jsme se s dětmi vyřádili v pěti olympijských disciplínách a dalších sportovních aktivitách a hrách. Děti si vymysleli čtyři země, které reprezentovali a hráli o pohár. Kromě úžasného nadšení dětí, které tímto zdravím ;-), by se tábor neobešel bez skvělých vedoucích! Všem vedoucím a paní kuchařce velmi DĚKUJI! Tábor jsme si všichni náramně užili, pojďme si zavzpomínat. Níže přikládám pár fotek.

 • DSC_0042[9].jpg

  TANEČNĚ HERECKÝ LETNÍ TÁBOR

  Termín: 23. 7. - 27. 7. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Ve dnech od 23.7. do 27.7. probíhal letní tábor ve stylu tance a hereckých výkonů. S dětmi jsme si roztančili krásné letní sluneční dny a dokonce jsme natočili pár filmů, které budou k shlédnutí už za pár dnů na youtube. Odkaz přidáme na FB. Měli jsme se úžasně. Moc děkuji všem dětem za účast. Všichni jste byli hodní a skvělí! Všechny vás zdravím a těším se na další společné akce ;-)

 • DSC_0003[6].jpg

  LT MEZIŘÍČKO DOBYTÍ PEVNOSTI "M" - 1.část

  Termín: 8. 7. - 21. 7. 2018

  Místo: RS Meziříčko, Měřín

  Děti, mládeži, instruktoři, vedoucí a zdravuško, děkujííí vám všem za skvělých 14 dní, které jsme spolu prožili na letním táboře v Meziříčku. Tábor nám utekl jako voda, ale na štěstí jsme si odvezli spoustu krásných zážitků a nezapomenutelných chvil, se kterými si atmosféru tábora uchováme, co nejdéle.:):) Těším se na další setkání a teď aspoň vkládám fotečky ze druhé poloviny tábora.:):)

 • DSC_0017[7].jpg

  LT MEZIŘÍČKO DOBYTÍ PEVNOSTI "M" - 2. část

 • 10[27].jpg

  HRAJE SI CELÁ RODINA

  Termín: 15. 7. 2018

  Místo: Park A. Szpyrce za DDM Jablunkov

  Během dnů města Jablunkov v neděli proběhla akce Hraje si celá rodina. Vyšlo nám nádherné počasí a tak se sešly nejen jablunkovské rodiny v parku A. Szpyrce. Akce se zúčastnilo 140 dětí, které si užily sportovní disciplíny a za splnění všech úkolů si mohly vzít nějakou odměnku. Kromě toho si mohly užít velkou nafukovací skluzavku, cukrovou vatu, popcorn, malování na obličej, tvorbu korálků, náramků... a pro nejmenší jsme měli nachystaný hrací koutek s posezením pro rodiče. Děkujeme za účast a těšíme se na vás opět dne 31. 8. 2018 na Pohádkovém lese, kdy proběhne rozloučení s prázdninami v pohádkovém stylu a budou na děti čekat další stanoviště a úkoly ;-). Přejeme krásné léto!

 • 10[26].jpg

  KOUZELNÝ JARMARK 2018 ANEB PUTOVÁNÍ SE SHREKEM

  Termín: 14. 7. 2018

  Místo: Park A. Szpyrce

  Jako každoročně (o víkendu Dnů města Jablunkova) v sobotu DDM Jablunkov pořádalo akci KOUZELNÝ JARMARK ANEB PUTOVÁNÍ SE SHREKEM . Počasí nám moc nepřálo, a tak jsme program přesunuli do Domu dětí. Podivné počasí ale neodradilo rodiny s dětmi, které na tuto akci zavítali. Kouzelný jarmark je orientován na tvořivá, hádanková a hlavolamová stanoviště a děti se tak mohly těšit z vyrábění Shreko-hlavy, hádání hádanek, zachraňování Oslíka z bažiny, zachraňování Fiony, vybarvování omalovánek, pomáhali najít cestu ke Shrekovi Kocourovi a také skládali Shreko-puzzle. Za všechna splněná stanoviště si děti odnesly odměnu a už se těšily na nedělní program Domu dětí a mládeže - tedy na akci Hraje si celá rodina. Děkujeme všem rodičům, že se nenechali odradit nestálým počasím a přišli s dětmi na naši akci! :) Děkuji také všem dobrovolníkům, kteří zaujímali pozice na stanovištích - bez Vás by se akce nemohla konat! :) V neposlední řadě děkujeme městu Jablunkov za finanční podporu této akce. Už se mooooc těšíme na Kouzelný jarmark v příštím roce!

 • DSC_0004[12].jpg

  JABLUNKOVSKÝ SUPERHLÁSEK

  Termín: 14. 6. 2018

  Místo: Radnice města Jablunkov

 • DSC_0003[5].jpg

  MDFF JACKOVÉ DĚTEM 2018

  Termín: 1. 6. 2018

  Místo: Městský les v Jablunkově

  V pátek 1. 6. 2018 jsme se v Městské lese mohli těšit z krásných vystoupení dětských folklorních souborů z Polska, Slovenska, Moravy a Slezska. V tento den se totiž konal jubilejní XX. ročník Mezinárodního dětského folklorního festivalu Jackové dětem. Tento ročník byl opravdu speciální. Děti měly možnost vyzkoušet si jízdu na tříkolkách a koloběžkách, vyrobit si něco prostřednictvím tvořivých dílen, zakoupit si nafouknutý balonek s logem DDM a folklorního souboru Jackové, zajezdit si na koníčcích, stříkat hasičskou hadicí a v neposlední řadě se mohly zúčastnit výtvarné soutěže na téma "Folklór tady a teď". V odpoledních hodinách jsme se všichni těšili z akademie tanečních kroužků Domu dětí a mládeže. Na tato vystoupení se děti poctivě připravovaly celý školní rok a těšily se, že konečně předvedou rodičům, co všechno se v kroužku naučily. Na závěr děti tancem rozproudil známý tanečník electro boogie Patrick Ulman a sklidil obrovský úspěch jak u dětí, tak u rodičů. Děkujeme všem, kteří se přišli na festival podívat a sdílet s námi tu úžasnou atmosféru Městského lesa, podtrženou dětským smíchem a krásnou folklorní a moderní hudbou.

 • 0002[8].jpg

  ZLATÁ SRNČÍ TROFEJ

  Termín: 26. 5. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Dá se říct, že v posledních dnech žil Jablunkov myslivostí. Konala se totiž Chovatelská přehlídka trofejí lovecké sezóny 2017 (honiteb okresu Frýdek-Místek a honiteb Oblasti chovu jelení zvěře Beskydy). DDM Jablunkov u této velkolepé akce nemohlo chybět. V sobotu 26. 5. 2018 se v DDM v rámci doprovodného programu této akce konalo okresní kolo soutěže Zlatá srnčí trofej. V odpoledních hodinách jsme pak dětem připravili v parku A. Szpyrce různá herní stanoviště. Děti si mohly zahrát unikátní zahradní hry Kubb a Spin Ladder, mohly si zachytat krtky, dále si vylosovaly zvířátko a ve stylu tohoto zvířátka měly za úkol zaskákat Panáka. Kromě stanovišť pro děti si všichni návštěvníci užívali nádherný program přichystaný Odborem životního prostředí a zemědělství města Jablunkov.

 • 0002[7].jpg

  DEN ZEMĚ 2018

  Termín: 18. 5. 2018

  Místo: Městský les Jablunkov

  Již tradičně pořádal Odbor životního prostředí a zemědělství města Jablunkov Den Země a naše DDM bylo jako vždy u toho. 18. 5. 2018 v Městském lese jsme měli pro děti připraveny tvořivé, výtvarné, sportovní i naučné aktivity. Tentokrát jsme aktivity zaměřovali na VODU. Důležitost vody, koloběh vody a různé faktické informace o hydrosféře planety Země jsme se snažili přiblížit dětem pomocí našich aktivit. Koloběh vody si děti vyráběly, poté chytaly rybičky, a také odpovídaly na záludné otázky o vodě. Na závěr také malovaly křídami na papír cokoli, co se jim jako první vybaví při slově Země a voda. Všichni jsme si to moc užili a doufáme, že se s dětmi uvidíme na stejné akci i příští rok! :) 8-)

 • 0001[6].jpg

  VÍKENDOVÁ AKCE "ROBOTI"

  Termín: 11. 5. - 13. 5. 2018

  Místo: TS Jasení

  Ve dnech 11. - 13. 5. 2018 proběhl víkendový pobyt v turistickém středisku Jasení. Měli jsme se skvěle! Užili si různé hry, dozvěděli se, jak lidské tělo - jako robot může fungovat, co se může pokazit a co lze a nelze napravit. S různými pomůckami pro nevidomé a vodícím pejskem nás navštívili dvě paní z organizace SONS, projekt Bílá pastelka a uvedli nás do světa nevidomých. Děti si mohly vyzkoušet například, jak funguje braillovo písmo, jak se chodí s hůlkou a podobně. Kromě toho si děti vyrobili roboty, se kterými nám zahráli divadlo. Soutěžili v různých hrách o body a vyhrály krásné ceny, za což chci poděkovat městu Jablunkov za jejich finanční podporu. Těšíme se na další víkendové pobyty s vámi, děti!

 • 0001[5].jpg

  ZLATÁ UDICE 2018

  Termín: 5. 5. 2018

  Místo: Vrchní přehrada na Černém potoce v Návsí

  V sobotu 5. 5. 2018 se na vrchní přehradě na Černém potoce v Návsí konal 50. ročník rybářské soutěže Zlatá udice. Soutěže se zúčastnilo 47 dětí. Vítězové: 1. místo - Markéta Sikorová 2. místo - Jiří Niedoba 3. místo - Lukáš Sikora Během závodů jsme se těšili krásnému počasí a také mnoha úlovkům. :) Děti i rodiče se mimo jiné mohli kochat pohledem na akvária s ukázkami ryb, které žijí v přehradě na Černém potoce, v našich řekách či jiné druhy ryb. :) Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě akce a také děkuji všem dětem za jejich účast a zapálení, se kterým k rybaření přistupují! :) Těšíme se na příští ročník soutěže Zlatá udice!

 • DSC_0102[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "MOZAIKOVÉ SRDCE"

  Termín: 4. 5. 2018

  Místo: DDM Jablunkov 

  V pátek 4. 5. 2018 v DDM proběhlo další tvoření z cyklu "Tvořivá odpoledne pro děti". A co jsem vyráběli tentokráte? V neděli 13. 5. 2018 nás čeká krásný svátek - Den matek a tak se nám téma těchto dílniček samo nabízelo. Děti vyráběly mozaikové srdíčko z českého skla pro svou maminku, ale i babičku či tetu. Tvoření jim šlo skutečně krásně od ruky a výtvory, které můžete shlédnout ve fotogalerii stojí opravdu za to. Doufáme, že se srdíčka obdarovaným                                                                  líbila a že zdobí nejedno super vybrané místečko. Těšíme se zase na další dílničky, které proběhnou už v novém                                                                  školním roce. Děkujeme za Vaši přízeň.:):)

 • 0001[4].jpg

  AKADEMIE KYTAR

  Termín: 27. 4. 2018

  Místo: Radnice města Jablunkov

  Dne 27. 4. 2018 proběhla Akademie kytar, kde se představily všechny děti z kroužků kytar, od začátečníků po pokročilé a také nově vzniklá kapela "Blacklight". Byl to nádherný koncert, děti jsou moc šikovné a přejeme jim, aby nezapomněly vše, co se naučily a dělali hudbou radost svému okolí!

 • 0001[3].jpg

  GIRLS NIGHT 9

  Termín: 20. 4. - 21. 4. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Girls night je holčičí noc, která se koná v DDM 3x ve školním roce vždy se speciálním holčičím tématem. Girls night 9 se konala z 20. 4. na 21. 4. 2018. Tuto noc jsme si hráli na návrhářky, které měly za úkol nejen navrhnout oblečení na téma "Jaro", ale i vymyslet jméno a příběh figuríny. Holkám se to moc povedlo, všechny návrhy můžete shlédnout v DDM, kde jsou vystavené. Kromě soutěží jsme také tvořily, a to náušnice. Potom jsme hrály různé hry a děvčata                                                                   tancovaly. Měly jsme se báječně a všechny zvu opět v říjnu na další Girls night, která bude už desátá. Speciální 10.                                                               výročí si určitě užijeme slavnostně :-)

 • 0000.jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "E.T. MIMOZEMŠŤAN"

  Termín: 13. 4. - 15. 4. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Je za námi další super víkendovka, která se konala od 13. 4. do 15. 4. 2018 a tentokrát nás navštívil sám E.T. Mimozemšťan! Začali jsme v pátek pohodovou procházkou z Jablunkova do Jasení. Večerní program byl složen ze seznamovacích her a promítání filmu E.T. - Mimozemšťan s popcornem. V sobotu nechyběla pořádná ranní rozcvička ve slunečních paprscích, škrábání brambor (děti je zvládly oškrábat v rekordním čase: za 9 minut!). Také jsme vyráběli E. T. masku z novin a balónku. Dokonce jsme řešili záhady, hádanky a černé historky a užili si výšlap, díky kterému jsme poslali E.T. Mimozemšťana zpět na jeho planetu. :) Ještě před jeho odletem se s ním děti vyfotily a fotku si odnesly z víkendovky na památku. Pak nás čekal super herní večer plný deskovek! :) 
  Moooooooc jsme si to užili a už se těšíme na další víkendovku! Příští měsíc se bude konat víkendovka Roboti, takže s přihlašováním neotálejte, jelikož to bude poslední víkendovka tohoto školního roku! 

 • DSC0086[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "VÝROBA LAPAČE SNŮ"

  Termín: 6. 4. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 6. 4. 2018 se nás v DDM sešla pěkná hromádka malých i velkých na dílničkách pro děti. Některé děti samy, některé s pomocí maminky vytvořily nádherné lapače snů. No, posuďte sami, když shlédnete album. Na začátku nikdo nedoufal, že si odnese takovou nádheru a na konci byli všichni potěšeni, že se jim to tak parádně vydařilo. Doufám, že sny jste všichni měli pod lapačem suprové a že se spolu opět setkáme v květnu na dílničkách na Den matek.:):)

 • 1[61].jpg

  VELIKONOČNÍ INSPIRACE

  Termín: 24. 3. 2018

  Místo: Radnice města Jablunkov

  V sobotu 24. 3. 2018 od 13 hod. se dětmi, maminkami, tetami, babičkami, ale i tatínky zaplnila jablunkovská radnice. A na co se přišli podívat? Tento čas byl na radnici věnován "Velikonoční inspiraci". Návštěvníci si mohli vybrat z pestré nabídky tvoření - zdobit, gravírovat vajíčka, malovat sádrové odlitky, skleněné zápichy, vyrábět ovečky, velikonoční košíčky, zajíčky, malovat perníčky, zasít velikonočního zajíce nebo si vyrobit látkovou slepici či zajíce. Děti vyráběly, vytvářely a maminky si mohly v klidu odpočinout u kávy s domácím zákuskem. Měli jsme prostě pohodové odpoledne plné šikovných dětí. Rodičům děkujeme, že si udělali čas na chvíli se zastavit při velikonočním uklízení a přišli za námi. Těšíme se na další dílny. :):) Nebudeme, ale předbíhat a užijeme si krásné jaro. 

 • DSC_0017[6].jpg

  ŠMOULÍ VÍKENDOVKA

  Termín: 16. 3. - 18. 3. 2018

  Místo TS V Jasení

  Ve dnech od 16. 3. do 18.3. probíhala Šmoulí víkendovka v turistickém středisku Jasení. Měli jsme se šmoulově výborně! Děti rozluštily kdejaké záhady, hlavolamy, šifry, upekly šmoulí dortíčky, zahrály si na šmouly a ukázaly, co v nic je... a zjistili jsme, že máme samé siláky, koumáky, poety, kuchaře, kutily ... Atmosféra byla skvělá, zažili jsme spoustu legrace a poznali jsme nové kamarády :-) Těšíme se na příště!

 • 0001[1].jpg

  VELIKONOČNÍ PEČENÍ PERNÍKOVÝCH VAJÍČEK

  Termín: 15. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Ve čtvrtek 15. 3. 2018 se v DDM Jablunkov konala akce "Velikonoční pečení perníkových vajíček". Děti si úspěšně poradily s upečením perníku, který poté poctivě nadrolily, dochutily a zpracovaly z něj další těsto. :) Z těsta tvarovaly vajíčka, které se pak namáčely do rozpuštěné čokolády a sypaly zdobením! Byla to mňamka! Moc děkujeme za účast dětí a pomoc některých maminek, která nám při namáčení do (zlobivé) čokolády přišla vhod! Akci jsme si užili a už se                                                            moc těšíme na příští Velikonoční pečení! :-)

 • DSC_0117[3].jpg

  ZPĚVÁČEK

  Termín: 13. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V úterý 13. 3. 2018 jsme se sešli s dětmi, rodiči, paní učitelkami a porotou v DDM na soutěži v dětském zpěvu lidových písní a muzik Zpěváček. V letošním ročníku si zazpívalo 25 dětí v šesti kategoriích. Děkuji nejen jim za krásné písničky z Těšínského Slezska, které v jejich podání zněly ojediněle. Děkuji, ale také jejich rodičům a paním učitelkám, které se jim věnují nad rámec své pracovní doby. Díky nim stále přetrvává uchovávání bohatství, které máme uloženo v našem nářečí. Rovněž je na místě poděkovat porotě - jmenovitě paní Ing. Taťáně Lasotové, Mgr. Lucii Szotkowské a panu Leonu Ježowiczovi, který byl jako předseda poroty vyslán za FoS Karviná. Děti, ať Vám jde zpívání stále tak výborně jako doteď a mějte z něj i nadále, tak příjemný pocit. Těšíme se na setkání v příštím roce.:):)

 • 0001.jpg

  LADIES NIGHT

  Termín: 9. 3. - 10. 3. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Máme za sebou 1. ročník suprové akce "Ladies night", která proběhla od pátku 9. 3. - 10. 3. 2018 ve středisku v Jasení. Děkuji velmi, neskutečně úžasným lidem, kteří se zde sešli a prožili s námi tvořivě relaxační dny, proložené degustací vína, přednáškou o zdravé výživě, výrobou lýkované krabičky, omlazujícím cvičením a zdobením tašky tureckou malbou Ebru. Tímto je také na místě poděkovat všem lektorům za jejich čas a chuť přijít mezi nás a podílet                                                             se na tak pestrém programu. Celý pobyt se nesl v duchu příjemné nálady, společného pochopení a harmonie. Na                                                                 přání účastnic budeme přemýšlet nad náplní 2. ročníku a budeme se těšit na vaši přízeň. :):)

 • DSC_0261.JPG

  BOYS NIGHT

  Termín: 2. 3. - 3. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Děkujeme klukům za skvělou účast a super vojenskou atmosféru na Boys night!

 • JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

  Termín: 12. 2. - 16. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Milí fanoušci DDM Jablunkov😄 Ve dnech 12. - 16. 2. 2018 v DDM Jablunkov probíhal Jarní příměstský tábor. Podívejte se, jak se děti celý týden bavily! :) V pondělí se těšily z Olympijských her a musely zdolat všelijaké sportovní disciplíny. V úterý navštívily bazén a vyrobily si mýdlová srdíčka. Ve středu si užívaly kino s popcornem a dalším občerstvením a zažily hudební odpoledne, kde si vyzkoušely hru na rytmický nástroj Boomwhackers a hooooodně zpívaly. Ve čtvrtek soutěžily v soutěži Poznáváme Jablunkov a také v Turnaji deskových her. V pátek už si užívaly bowling a různé zážitkové hry. :) Byl to super týden a už se moc těšíme na "Jarní příměstský tábor" v příštím roce! :)

   

  https://www.youtube.com/watch?v=OWynmVvRzfY

 • 2[33].jpg

  DEN PRO AKTIVNÍ ŽENY

  Termín: 10. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Děkujeme za vaši účast! Pár fotek přikládám. Byly jste super! Vše jste to skvěle zvládly, doufáme, že jste si to užily a že v příštím roce nás bude zase více!

 • DSC_0001[6].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "DOBA LEDNOVÁ, DOBA LEDOVÁ"

  Termín: 1. 2. - 3. 2. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Tak máme za sebou pololetní víkendový pobyt v TS v Jasení a troufám si říct, že byl hoooodně vydařený. Navštívili jsme bazén, abychom věděli jak utéct před oblevou, která nám hrozila. Děti si našly obživu v podobě ingrediencí na koláče, z kterých si pak samy upekly dobroty. Zahráli jsme si zajímavé hry, áááá, no prostě jsme se dobře bavili a ty dva dny si naplno užili. Dík všem za účast, dík za trpělivost vedoucích a velké dík paní kuchařce za uvařené dobroty.                                                          Těšíme se opět příště.:):)

 • 0.JPG

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "VALENTÝNSKÉ MYDÉLKA"

  Termín: 9. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 9. 2. 2018 si v DDM Jablunkov děti vyráběly z mýdla srdíčkové závěsy na Valentýna. Koukněte se na fotky a sami posuďte, že se jim opravdu móóóc povedly. Přejeme Vám ať vyrobené srdíčka potěší obdarované a příjemně jim provoní koupelnu. :):)

 • 10[24].jpg

  GIRLS NIGHT

  Termín: 18. 1. - 19. 1. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Super holčičí akce je za námi a měli jsme se princeznově. ;-) Zvolily jsme novou Miss DDM 2018 - Tianka Berenika Skupień. Ještě jednou gratulujeme! Jsme moc vděční za účast všech nádherných a talentovaných dívek. Kromě titulu Miss jsme také zvolily Miss-ky "Talentu" v tanci, kresbě a zpěvu a jednu Miss "Sympatie". ;-) Moc jsme si to všechny užily. :-)

 • DSC_0225[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI - VÝROBA SVÍČEK

  Termín: 12. 1. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Tvořivé dílničky v pátek 12. 1. 2018 se nesly v duchu výroby svíček. Při tvoření nás navštívil pan starosta a dětem přinesl něco na zub. Moc se mu líbilo, jak si děti počínají s roztopeným svíčkovým gelem. Sami posuďte z fotek, že se jim svíčky móóóc podařily. Těšíme se nejen na další dílničky, ale jasně, že i na VÁS, děti.