FOTOALBUM

 • Add link to:
 • facebook.com
 • 10[23].jpg

  VÁNOČNÍ VÍKENDOVKA

  Termín: 15. 12. - 17. 12. 2017

  Místo: TS v Jasení

  S dětmi jsme o víkendu zažili cestování časem. Nejdříve jsme se podívali do minulosti a to 6. 12. 2017, kdy nás navštívil Mikuláš, pak jsme se podívali do budoucna na 24. 12. Upekli jsme si perníčky a pod stromečkem nás čekali dárečky, které nám dokonce sám andílek rozdával. Na závěr jsme se přesunuli do 31. 12. a užili jsme si Silvestrovskou párty! Děkujeme všem dětem za účast, myslím, že jsme si to všichni báječně užili a těšíme se opět na společnou víkendovku v novém roce 2018 ;-).

 • DSC_0000.JPG

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI - VÁNOČNÍ OZDOBY

  Termín: 8. 12. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 8. 12. 2017 jsme se nejen s dětmi sešli v DDM Jablunkov na dalších "Tvořivých dílničkách pro děti". Pod téma byla tentokrát výroba "VÁNOČNÍCH OZDOB". Dětem se ozdoby z korku opravdu povedly a domů odnášely maminkám a babičkám nádherné ozdůbky. Děkujeme všem zúčastněným, že s námi přišli strávit čas. Díky patří také městu Jablunkov za finanční podporu těchto tradičních dílniček pro děti. Těšíme se v lednu na další setkání s Vámi                                                                při tvoření.:):)

 • 2[29].jpg

  VÁNOČNÍ DÍLNY SE SPECIÁLNÍMI TŘÍDAMI

  Termín: 4. 12. 2017

  Místo: Zš Jablunkov

  Dnes jsme navštívili děti ze speciálních tříd a ve vánoční atmosféře jsme si udělali krásné věnce na dveře. Děti byly moc šikovné. Děkujeme za nadšení a krásné dětské úsměvy! Přejeme Veselé Vánoce!

 • DSC_0001[4].jpg

  CELOMĚSTSKÝ MIKULÁŠ

  Termín: 2. 12. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov a park A. Szpyrce za DDM Jablunkov

  Sobotní sváteční odpoledne jsme si na radnici města Jablunkov užili ve společnosti Divadla Věž z Brna, které nám zahrálo představení Káťa a Škubánek. Doufáme, že se rodičům představení líbilo stejně jako dětem, které se neskutečně dobře bavily. Divadlo nebylo jediné, na co se mohly děti těšit. Po představení jsme se všichni přesunuli do parku za DDM Jablunkov, kde na děti čekalo velké překvapení. I za jablunkovskými dětmi přijeli s vozem plných dobrot "Mikuláš s Andělem a Čertem". Všechny děti jim hromadně zazpívaly písničku "Mik, Mik, Mikuláš", a protože v Jablunkově jsou jenom hodné děti a Mikuláši se písnička hodně líbila, tak rozdal dárky úplně všem. Těšíme se na děti zase příští rok, kdy nás Mikuláš určitě zase navštíví.

 • DSC_0025[4].jpg

  VÁNOČNÍ DÍLNY DDM

  Termín: 25. 11. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov

  V sobotu 25. 11. 2017 se konaly již tradičně "Vánoční dílny DDM". Netradiční však bylo místo, a to radnice města Jablunkov. Kdo měl chuť nasát vánoční atmosféru nebo si přijít vyrobit vánoční dekoraci, či si jen tak posedět u kávy s výborným domácím zákuskem, nás ale našel i tady na radnici. Děkuji velmi všem, kteří přijali pozvání a ukázali dětem své řemeslné umění. Jmenovitě děkuji Táni Lasotové a její dceři Kristýně za tvořivé místečko s perníčky, Gábi Lipus za vánoční stromečky, rampouchy, drátkování, Vlastě Pindurové za voňavé svíčky a pytlíčky, Aničce Raabové za malované sklíčka, Petře Kendziorové za látkové vánoční zápichy, Bohunce Hawliczkové za adventní věnce a svícny, p. Ruszové za dřevěné vánoční stromečky a v neposlední řadě aktérům při tvoření za DDM Jablunkov, a to Robinu Krčkovi s šiškovými andělíčky, Markét Szotkowské při pískovaní pohlednic a Sáře Hromádkové za třpytivé vánoční baňky. O občerstvení a prodej zákusku se nám starala Veronika Szotkowská. Děkuji také Petře Žukowské za přípravu tvoření a výzdobu sálu jak na "Vánoční dílny", tak i na "Jablunkov v pohybu". Děti si mohly vyzkoušet každou techniku a dle úsměvů na jejich tvářích byly spokojené a odnášely si plné ruce výrobků. Děkujeme, že jste si našli čas a přišli s námi strávit sobotní odpoledne.:):)

 • 10[22].jpg

  SMAJLÍKOVÁ VÍKENDOVKA

  Termín: 24. 11. - 26. 11. 2017

  Místo: TS v Jasení

  Přinášíme ohlédnutí za Smajlíkovou víkendovou, která se uskutečnila 24. - 26. 11. 2017 v TS Jasení. :) Víkendovka byla jak jinak než plná vysmátých smajlíků. Děti se staly součástí městečka Smajlíkov, které čelilo děsivé hrozbě: zničení smajlíků ze strany programátorů. Smajlíci měli za úkol přesvědčit programátory, že existence smajlíků má smysl. Jedině tak mohli městečko Smajlíkov zachránit. A že jim to šlo! Míra ovlivnění programátorů stoupala, jakmile děti plnily záludné úkoly a hrály různé hry. A víte co? Děti to dokázaly! Zachránily město Smajlíkov a tak mohou smajlíci dále existovat. Bez omezení! :-D 

 • 0[3].jpg

  MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ UTKÁNÍ VE FLORBALE A PŘEHAZOVANÉ

  Termín: 25. 11. 2017

  Místo: ZŠ Jablunkov

  Dnes jsme strávili sportovní dopoledne se zahraničními hosty z Centra volného času z Čadce. Mladí sportovci předvedli své dovednosti a kromě toho navázali nová přátelství. Máme radost, že jsme mohli být součásti 1. ročníku Mezinárodního dětského utkání a těšíme se na další ročníky a jiné společné akce!

 • DSC_1373[2].jpg

  JABLUNKOV V POHYBU

  Termín: 24. 11. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov

  ÁÁÁ opět po roce jsme se v pátek 24. 11. 2017 setkali při tanečním maratonu Jablunkov v pohybu, tentokráte v barvě "Jen růžová to mohla být". Tímto se omlouvám mládencům, kteří se zúčastnili maratonu a slibuji, že na příští rok se polepším a vymyslím téma, které bude pro obě pohlaví. Myslím, že za všechny mohu napsat, že se akce vydařila. Atmosféra byla suprová a děti nejen všechny v růžovém, ale i skvěle tanečně naladěné. Děkuji porotě a zároveň lektorkám Gábi Lipus, Saši Svobodové, Jance Sikorové, Kamile Walové a Adél Pyszkové, které se svých rolí zhostily na výbornou a děkuji také pozvanému tanečnímu hostu Patriku Ulmanovi, který dětem přichystal opravdovou taneční show. Na fotkách ho bohužel neuvidíme, ale z celé akce jsme natáčeli video, které bude v nejbližší době na YouTube DDM Jablunkov. Odkaz Vám zde aktuálně přiložíme. Na akci se přišla podívat i paní Martynková Petra z Hutníku a pan Baselides z Gorol webu, takže informace o 16.ročníku Jablunkova v pohybu se dozvíte i z jiných informačních kanálů. Těšíme se na další ročník tanečního maratonu a na všechny tanečníky, kteří se ho zúčastní.:)

 • DSC_1.JPG

  VÁNOČNÍ DÍLNY Z PROJEKTU TROJMEZÍ

  Termín: 24. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  V rámci projektu Trojmezí jsme byli osloveni, abychom vytvořili dvě tvořivá místečka pro 24 dětí. Tvoření probíhalo v pátek 24. 11. 2017 v DDM. Děti si u nás mohly technikou pískování vyrobit pohlednici PF 2018 a třpytivé vánoční baňky se třpytkami a vločkami. Doufáme, že se jim akce líbila tak jako nám.:)

 • 0[1].jpg

  ŠACHOVÝ TURNAJ

  Termín: 22. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  22. 11, 2017 se jablunkovská radnice proměnila v šachový ráj. Celkem se sešlo skvělých čtyřiašedesát šachistů, kteří statečně bojovali až do posledního kola. :) Děti soutěžily ve třech kategoriích: 1. kategorie: 1. - 3. třída 2. kategorie: 4. - 6. třída 3. kategorie: 7. - 9. třída Mohli jsme se tak radovat z devíti oceněných dětí. Za první kategorii: 1. místo: Nikolas Očko 2. místo: Adam Bulawa 3. místo: Martin Škulec Za druhou kategorii: 1. místo: Adéla Škulcová 2. místo:                                                              Tomasz Sikora 3. místo: Radek Niedoba Za třetí kategorii: 1. místo: Dominik Očko 2. místo: Jan Szotkowski 3. místo:                                                            Adam Bazgier Děkujeme všem zúčastněným dětem! :) Děkujeme také skvělým rozhodčím, bez kterých by se akce                                                                neobešla. :) Těšíme se, že se se všemi šachisty setkáme i příští rok!

 • DSC_0495[1].jpg

  FIMOVÁNÍ S ANIOU

  Termín: 21. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Velmi děkuji Aničce Raabové a Artoja malované sklo za super akci pro jablunkovské děti, která proběhla v úterý 21. 11. 2017 v DDM Jablunkov. Holčiny si odnesly krásné šperky a zážitky z tvoření technikou fimování. Těšíme se na děti a další spolupráci s "Artoja" při tvoření.

 • 0.jpg

  FLORBALOVÝ TURNAJ

  Termín: 4. 11. 2017

  Místo: ZŠ Jablunkov

  Děkujeme zúčastněným týmům, trenérům, rodičům a fanouškům za skvělý florbalový turnaj a již teď zvu a těším se na 20. ročník, který nás čeká v příštím roce a to ve velkém stylu. ;-)

 • 100.jpg

  KROUŽEK KRESBA A MALBA PRO DOSPĚLÉ

  Nově otevřený kroužek KRESBA A MALBA pro dospělé pod vedením Mgr. Zuzany Karpecké.

 • 110.JPG

  JABLUNKOVSKÝ SUPERHLAS

  Termín: 1. 11. 2017

  Místo: Jablunkovská radnice

  Máme za sebou další úspěšný ročník pěvecké soutěže Jablunkovský SuperHlas. Děkuji moc dětem, že s takovou radostí zpívají, rodičům, že je v tom podporují a věnují jim čas a učitelům, že se z dětí snaží dostat to nejlepší. V neposlední řadě děkuji porotě, která odvádí kus dobré práce a myslím, že mohu říci jejími ústy, že kdyby mohla, tak ocení úplně všechny zpěváčky. :) Těšíme se opět příští rok na nové písničky v podání již otřelých či nových zpěváků.

   

 • 10[17].jpg

  HALLOWEENSKÁ NOC

  Termín: 25. 10. 2017 

  Místo: DDM Jablunkov

  25. - 26. 10. 2017 se v DDM Jablunkov konala tradiční Halloweenská noc. :-) Děti nás nejdříve seznámily s jejich krásnými kostýmy a mnohdy přidaly i příběh jejich halloweenské postavy, kterou představovaly. Děti byly během představování velmi kreativní a jejich příběhy nás někdy pořádně rozesmály. Nejlepší kombinace kostým/příběh byly oceněny. Na prvním místě se umístila tajemná Pavoučí žena, na druhém místě se umístil strašidelný Kostlivec a na třetím místě Čarodějnice z Perníkové chaloupky, která po vhození do pece prý údajně "vstala z mrtvých" :-D Poté jsme si přáli svá tajná přání při rozdělávání umělého táboráku a četli si strašidelný příběh o Útěku hraček. Děti také prokázaly, že jsou odvážné, protože chrabře prošly celou stezku odvahy a popraly se s nástrahami tmy. Všechny děti si tímto zasloužily Odznak pro odvážné děti, který jim bude připomínat, že s řádnou dávkou odvahy je možné dosáhnout čehokoli. :-) Ve čtvrtek dopoledne jsme s dětmi vyráběli závěsné halloweenské                                                  svícny. Všechny děti si daly záležet! ;-) Program jsme završili filmovou klasikou, kterou zkrátka musí vidět každé dítko - E. T.                                                mimozemšťanem. :-) Už se moooc těšíme na příští Halloweenskou noc! :-)

 • 22555626_523690537989648_3259798866701012567_o.jpg

  ATLETICKÉ DOPOLEDNE PRO DĚTI

  Termín: 21. 10. 2017

  Místo: ZŠ Jablunkov

  V sobotu 21. 10. 2017 proběhla akce Atletické dopoledne pro rodiče s dětmi! Děkujeme všem dětem i rodičům za vaši účast. Všechny disciplíny děti nádherně zvládly. V kategoriích 4 až 5 let a 6 až 7 let jsme rozdali odměny zvlášť holčičkám a zvlášť klukům a rodiče měli možnost si popovídat s ostatními u šálku kávy :-) . Těšíme se na příští rok!

 • 1[52].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU"

  Termín: 20. 10. - 22. 10. 2017

  Místo: TS v Jasení

  Sladká víkendovka je za námi a my jsme plni dobré čokolády, jídla a nevšedních zážitků. Díky, že jste s námi strávili tento supr víkend a těšíme se na příště. :):)

 • 22499135_1504603802910324_7879677961062296078_o.jpg

  ART SE ZUZANOU - JEDNÍM DECHEM

  Termín: 20. 10. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 1[51].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI

  Termín: 13. 10. 2017 od 15hod.

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 13. 10. 2017 proběhly v DDM "Tvořivé dílničky pro děti" a posuďte sami po shlédnutí fotek, že se akce vydařila. Krásné podzimní věnce dětí budou zdobit nejedny dveře na domečku či bytu. Těšíme se na děti a jejich rodiče při dalším tvoření nejen pro děti. :):)

 • 1[54].jpg

  GIRLS NIGHT 7

  Termín: 6. 10. - 7. 10. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Girls night, holčičí noc plná tance je již za námi. Měly jsme se všechny moc dobře, tančily jsme, jedly samé dobrůtky a vytvořily si samy barevné náramky a náhrdelníky....Už teď se těšíme na další Girls night, a to v novém školním roce, kde se bude vybírat Miss DDM 2018 ;-)

 • DSC_0909[1].jpg

  POHÁDKOVÝ LES

  Termín: 25. 8. 2017

  Místo: Park za DDM

  Pohádkový les se v tomto roce nesl v duchu Krásky a zvířete, děti si užily nejen soutěžní stanoviště, ale spousty další zábavy. Mohli si vyrobit svoje vlastní šperky, nalíčit se jako Kráska nebo zvíře, zaskotačit na skákacím hradu, koupit něco "šmakozního" a nebo si vytvořit vlastní pohádku. Některé videa si můžete v albu prohlédnout. I rodiče si letos přišli na své, mohli si vychutnat kávu nebo posedět u různých dobrůtek během čekání na své ratolesti. Děkujeme Vám                                                          za vaší účast, krásné počasí jen doplnilo skvělou atmosféru! Těšíme se na vás i v příštím roce!

 • 10[14].jpg

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "ŠKOLA ČAR A KOUZEL V BRADAVICÍCH"

  Termín: 31. 7. - 4. 8. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  31. 7. - 4. 8. 2017 se konal příměstský tábor Škola čar a kouzel v Bradavicích. Fotek je opravdu hodně a bylo těžké vybírat. Co všechno jsme zažili a jak jsme si to užili jde vidět na fotkách! :) Přejeme příjemné pokoukání a moooooooc se těšíme na další příměstské tábory a akce! :) Polovina prázdnin je sice za námi, ale nemusíme být smutní. Znamená to, že už brzy začne školní rok a my budeme moci organizovat další a další akce pro děti. TĚŠÍME SE! 8-)

 • DSC_0251[1].jpg

  HRAJE SI CELÁ RODINA

  Termín: 16. 7. 2017

  Místo: Park za DDM Jablunkov

  Přinášíme malé ohlédnutí za létem ve formě fotek z akce "Hraje si celá rodina", která se uskutečnila dne 16. 7. v rámci akce "Dny města Jablunkova"! 8-) Byl to krásný den. :) Děti soutěžily v celkem 11 disciplínách a po jejich absolvování si vybírali z široké nabídky pěkných odměn! :) Počasí vyšlo na jedničku a sluníčko se na nás celý den smálo! Byla to nádherná neděle a doufáme, že příští rok si tuto akci zopakujeme s ještě větší návštěvností, která se                                                              už i letos zdála být rekordní. :) Děkujeme, že máte zájem o akce DDM Jablunkov! <3

 • 10[12].jpg

  KOUZELNÝ JARMARK

  Termín: 15. 7. 2017 

  Místo: Park za DDM Jablunkov

  15. července 2017 se v parku za DDM konala akce Kouzelný jarmark aneb "Putování s Večerníčkem", kterou jsme si všichni parádně užili! :-) Pro děti byl připraven bohatý program ve formě 8 soutěžních disciplín. Děti skládaly puzzle, spojovaly velké dominové kostky, vybarvovaly omalovánky se známými postavičkami z Večerníčků, poznávaly večerníčkové bytosti, hádaly zapeklité hádanky, balancovaly na balančních deskách, lovily záhadné předměty z Rákosníčkovy tůňky a vyrobili si roztomilou housenku z dřevěného kolíčku. Za splněné úkoly si děti vybíraly z mnoha krásných odměn. 8-) Děti si také užívaly doprovodný program a stánky - velkou skluzavku, malování na obličej, popcorn a cukrovou vatu. :-) Děkujeme tímto všem rodičům i dětem za návštěvu a doufáme, že se s Vámi na této akci uvidíme opět příští rok. :-) Děkujeme také za pomoc všem dobrovolníkům, kteří zaujali svá místa na jednotlivých stanovištích, děkujeme Rachel za její krásné malování na obličej a v neposlední řadě děkujeme                                         všem, kteří nám jakýmkoli způsobem pomohli tuto akci zorganizovat!

 • 10[10].jpg

  LETNÍ TÁBOR "MADAGASKAR"

  Termín: 10. 7. - 19. 7. 2017

  Místo: TS v Jasení

 • DSC_0018[2].jpg

  LETNÍ TÁBOR "PRÁZDNINOVÁ JÍZDA" V MEZIŘÍČKU

  Termín: 7. 7. - 16. 7. 2017

  Místo: RS Meziříčko v Měříně

  Díky všem za skvělý tábor s úžasnými dětmi a perfektními vedoucími. :) :)

 • 10[16].jpg

  TENISOVÝ TURNAJ

  Termín: 3. 6. 2017

  Místo: Tenisové kurty v Hrádku

 • DSC_0001[2].jpg

  JABLUNKOVSKÝ SUPERHLÁSEK

  Termín: 2. 6. 2017

  Místo: Radnice Jablunkov

 • 10[9].jpg

  MDFF "JACKOVÉ DĚTEM"

  Termín: 26. 5. 2017

  Místo: Městský les v Jablunkově

 • 10[11].jpg

  DEN ZEMĚ

  Termín: 19. 5. 2017

  Místo: Městský les v Jablunkově

  Již tradičně pořádal odbor životního prostředí a zemědělství města Jablunkov Den Země a naše DDM bylo jako vždy u toho. Měli jsme pro děti připraveny tvořivé, výtvarné, sportovní i naučné aktivity. Děti vyráběly sluníčka a přitom se o Slunci dozvěděly různé zajímavosti. Dále mohli ztvárnit svou představu o planetě Zemi malováním křídami. Vyzkoušeli si také novou hru Rollers, při které si zasoutěžili v házení. Dále se snažili na jedné noze přeskákat panáka a přitom                                                               sbírat odpadky, které v něm byly umístěny, ty následně musely správně roztřídit a odpovědět na záludnou kontrolní                                                               otázku, která ověřovala jejich znalosti ohledně recyklování. Všichni jsme si tento den moc užili a doufáme, že se s                                                                dětmi uvidíme na stejné akci i příští rok. :-) 8-)