FOTOALBUM

 • Add link to:
 • facebook.com
 • 0001[6].jpg

  VÍKENDOVÁ AKCE "ROBOTI"

  Termín: 11. 5. - 13. 5. 2018

  Místo: TS Jasení

  Ve dnech 11. - 13. 5. 2018 proběhl víkendový pobyt v turistickém středisku Jasení. Měli jsme se skvěle! Užili si různé hry, dozvěděli se, jak lidské tělo - jako robot může fungovat, co se může pokazit a co lze a nelze napravit. S různými pomůckami pro nevidomé a vodícím pejskem nás navštívili dvě paní z organizace SONS, projekt Bílá pastelka a uvedli nás do světa nevidomých. Děti si mohly vyzkoušet například, jak funguje braillovo písmo, jak se chodí s hůlkou a podobně. Kromě toho si děti vyrobili roboty, se kterými nám zahráli divadlo. Soutěžili v různých hrách o body a vyhrály krásné ceny, za což chci poděkovat městu Jablunkov za jejich finanční podporu. Těšíme se na další víkendové pobyty s vámi, děti!

 • 0001[5].jpg

  ZLATÁ UDICE 2018

  Termín: 5. 5. 2018

  Místo: Vrchní přehrada na Černém potoce v Návsí

  V sobotu 5. 5. 2018 se na vrchní přehradě na Černém potoce v Návsí konal 50. ročník rybářské soutěže Zlatá udice. Soutěže se zúčastnilo 47 dětí. Vítězové: 1. místo - Markéta Sikorová 2. místo - Jiří Niedoba 3. místo - Lukáš Sikora Během závodů jsme se těšili krásnému počasí a také mnoha úlovkům. :) Děti i rodiče se mimo jiné mohli kochat pohledem na akvária s ukázkami ryb, které žijí v přehradě na Černém potoce, v našich řekách či jiné druhy ryb. :) Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě akce a také děkuji všem dětem za jejich účast a zapálení, se kterým k rybaření přistupují! :) Těšíme se na příští ročník soutěže Zlatá udice!

 • DSC_0102[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "MOZAIKOVÉ SRDCE"

  Termín: 4. 5. 2018

  Místo: DDM Jablunkov 

  V pátek 4. 5. 2018 v DDM proběhlo další tvoření z cyklu "Tvořivá odpoledne pro děti". A co jsem vyráběli tentokráte? V neděli 13. 5. 2018 nás čeká krásný svátek - Den matek a tak se nám téma těchto dílniček samo nabízelo. Děti vyráběly mozaikové srdíčko z českého skla pro svou maminku, ale i babičku či tetu. Tvoření jim šlo skutečně krásně od ruky a výtvory, které můžete shlédnout ve fotogalerii stojí opravdu za to. Doufáme, že se srdíčka obdarovaným                                                                  líbila a že zdobí nejedno super vybrané místečko. Těšíme se zase na další dílničky, které proběhnou už v novém                                                                  školním roce. Děkujeme za Vaši přízeň.:):)

 • 0001[4].jpg

  AKADEMIE KYTAR

  Termín: 27. 4. 2018

  Místo: Radnice města Jablunkov

  Dne 27. 4. 2018 proběhla Akademie kytar, kde se představily všechny děti z kroužků kytar, od začátečníků po pokročilé a také nově vzniklá kapela "Blacklight". Byl to nádherný koncert, děti jsou moc šikovné a přejeme jim, aby nezapomněly vše, co se naučily a dělali hudbou radost svému okolí!

 • 0001[3].jpg

  GIRLS NIGHT 9

  Termín: 20. 4. - 21. 4. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Girls night je holčičí noc, která se koná v DDM 3x ve školním roce vždy se speciálním holčičím tématem. Girls night 9 se konala z 20. 4. na 21. 4. 2018. Tuto noc jsme si hráli na návrhářky, které měly za úkol nejen navrhnout oblečení na téma "Jaro", ale i vymyslet jméno a příběh figuríny. Holkám se to moc povedlo, všechny návrhy můžete shlédnout v DDM, kde jsou vystavené. Kromě soutěží jsme také tvořily, a to náušnice. Potom jsme hrály různé hry a děvčata                                                                   tancovaly. Měly jsme se báječně a všechny zvu opět v říjnu na další Girls night, která bude už desátá. Speciální 10.                                                               výročí si určitě užijeme slavnostně :-)

 • 0000.jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "E.T. MIMOZEMŠŤAN"

  Termín: 13. 4. - 15. 4. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Je za námi další super víkendovka, která se konala od 13. 4. do 15. 4. 2018 a tentokrát nás navštívil sám E.T. Mimozemšťan! Začali jsme v pátek pohodovou procházkou z Jablunkova do Jasení. Večerní program byl složen ze seznamovacích her a promítání filmu E.T. - Mimozemšťan s popcornem. V sobotu nechyběla pořádná ranní rozcvička ve slunečních paprscích, škrábání brambor (děti je zvládly oškrábat v rekordním čase: za 9 minut!). Také jsme vyráběli E. T. masku z novin a balónku. Dokonce jsme řešili záhady, hádanky a černé historky a užili si výšlap, díky kterému jsme poslali E.T. Mimozemšťana zpět na jeho planetu. :) Ještě před jeho odletem se s ním děti vyfotily a fotku si odnesly z víkendovky na památku. Pak nás čekal super herní večer plný deskovek! :) 
  Moooooooc jsme si to užili a už se těšíme na další víkendovku! Příští měsíc se bude konat víkendovka Roboti, takže s přihlašováním neotálejte, jelikož to bude poslední víkendovka tohoto školního roku! 

 • DSC0086[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "VÝROBA LAPAČE SNŮ"

  Termín: 6. 4. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 6. 4. 2018 se nás v DDM sešla pěkná hromádka malých i velkých na dílničkách pro děti. Některé děti samy, některé s pomocí maminky vytvořily nádherné lapače snů. No, posuďte sami, když shlédnete album. Na začátku nikdo nedoufal, že si odnese takovou nádheru a na konci byli všichni potěšeni, že se jim to tak parádně vydařilo. Doufám, že sny jste všichni měli pod lapačem suprové a že se spolu opět setkáme v květnu na dílničkách na Den matek.:):)

 • 1[61].jpg

  VELIKONOČNÍ INSPIRACE

  Termín: 24. 3. 2018

  Místo: Radnice města Jablunkov

  V sobotu 24. 3. 2018 od 13 hod. se dětmi, maminkami, tetami, babičkami, ale i tatínky zaplnila jablunkovská radnice. A na co se přišli podívat? Tento čas byl na radnici věnován "Velikonoční inspiraci". Návštěvníci si mohli vybrat z pestré nabídky tvoření - zdobit, gravírovat vajíčka, malovat sádrové odlitky, skleněné zápichy, vyrábět ovečky, velikonoční košíčky, zajíčky, malovat perníčky, zasít velikonočního zajíce nebo si vyrobit látkovou slepici či zajíce. Děti vyráběly, vytvářely a maminky si mohly v klidu odpočinout u kávy s domácím zákuskem. Měli jsme prostě pohodové odpoledne plné šikovných dětí. Rodičům děkujeme, že si udělali čas na chvíli se zastavit při velikonočním uklízení a přišli za námi. Těšíme se na další dílny. :):) Nebudeme, ale předbíhat a užijeme si krásné jaro. 

 • DSC_0017[6].jpg

  ŠMOULÍ VÍKENDOVKA

  Termín: 16. 3. - 18. 3. 2018

  Místo TS V Jasení

  Ve dnech od 16. 3. do 18.3. probíhala Šmoulí víkendovka v turistickém středisku Jasení. Měli jsme se šmoulově výborně! Děti rozluštily kdejaké záhady, hlavolamy, šifry, upekly šmoulí dortíčky, zahrály si na šmouly a ukázaly, co v nic je... a zjistili jsme, že máme samé siláky, koumáky, poety, kuchaře, kutily ... Atmosféra byla skvělá, zažili jsme spoustu legrace a poznali jsme nové kamarády :-) Těšíme se na příště!

 • 0001[1].jpg

  VELIKONOČNÍ PEČENÍ PERNÍKOVÝCH VAJÍČEK

  Termín: 15. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Ve čtvrtek 15. 3. 2018 se v DDM Jablunkov konala akce "Velikonoční pečení perníkových vajíček". Děti si úspěšně poradily s upečením perníku, který poté poctivě nadrolily, dochutily a zpracovaly z něj další těsto. :) Z těsta tvarovaly vajíčka, které se pak namáčely do rozpuštěné čokolády a sypaly zdobením! Byla to mňamka! Moc děkujeme za účast dětí a pomoc některých maminek, která nám při namáčení do (zlobivé) čokolády přišla vhod! Akci jsme si užili a už se                                                            moc těšíme na příští Velikonoční pečení! :-)

 • DSC_0117[3].jpg

  ZPĚVÁČEK

  Termín: 13. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V úterý 13. 3. 2018 jsme se sešli s dětmi, rodiči, paní učitelkami a porotou v DDM na soutěži v dětském zpěvu lidových písní a muzik Zpěváček. V letošním ročníku si zazpívalo 25 dětí v šesti kategoriích. Děkuji nejen jim za krásné písničky z Těšínského Slezska, které v jejich podání zněly ojediněle. Děkuji, ale také jejich rodičům a paním učitelkám, které se jim věnují nad rámec své pracovní doby. Díky nim stále přetrvává uchovávání bohatství, které máme uloženo v našem nářečí. Rovněž je na místě poděkovat porotě - jmenovitě paní Ing. Taťáně Lasotové, Mgr. Lucii Szotkowské a panu Leonu Ježowiczovi, který byl jako předseda poroty vyslán za FoS Karviná. Děti, ať Vám jde zpívání stále tak výborně jako doteď a mějte z něj i nadále, tak příjemný pocit. Těšíme se na setkání v příštím roce.:):)

 • 0001.jpg

  LADIES NIGHT

  Termín: 9. 3. - 10. 3. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Máme za sebou 1. ročník suprové akce "Ladies night", která proběhla od pátku 9. 3. - 10. 3. 2018 ve středisku v Jasení. Děkuji velmi, neskutečně úžasným lidem, kteří se zde sešli a prožili s námi tvořivě relaxační dny, proložené degustací vína, přednáškou o zdravé výživě, výrobou lýkované krabičky, omlazujícím cvičením a zdobením tašky tureckou malbou Ebru. Tímto je také na místě poděkovat všem lektorům za jejich čas a chuť přijít mezi nás a podílet                                                             se na tak pestrém programu. Celý pobyt se nesl v duchu příjemné nálady, společného pochopení a harmonie. Na                                                                 přání účastnic budeme přemýšlet nad náplní 2. ročníku a budeme se těšit na vaši přízeň. :):)

 • DSC_0261.JPG

  BOYS NIGHT

  Termín: 2. 3. - 3. 3. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Děkujeme klukům za skvělou účast a super vojenskou atmosféru na Boys night!

 • JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

  Termín: 12. 2. - 16. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Milí fanoušci DDM Jablunkov😄 Ve dnech 12. - 16. 2. 2018 v DDM Jablunkov probíhal Jarní příměstský tábor. Podívejte se, jak se děti celý týden bavily! :) V pondělí se těšily z Olympijských her a musely zdolat všelijaké sportovní disciplíny. V úterý navštívily bazén a vyrobily si mýdlová srdíčka. Ve středu si užívaly kino s popcornem a dalším občerstvením a zažily hudební odpoledne, kde si vyzkoušely hru na rytmický nástroj Boomwhackers a hooooodně zpívaly. Ve čtvrtek soutěžily v soutěži Poznáváme Jablunkov a také v Turnaji deskových her. V pátek už si užívaly bowling a různé zážitkové hry. :) Byl to super týden a už se moc těšíme na "Jarní příměstský tábor" v příštím roce! :)

   

  https://www.youtube.com/watch?v=OWynmVvRzfY

 • 2[33].jpg

  DEN PRO AKTIVNÍ ŽENY

  Termín: 10. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Děkujeme za vaši účast! Pár fotek přikládám. Byly jste super! Vše jste to skvěle zvládly, doufáme, že jste si to užily a že v příštím roce nás bude zase více!

 • DSC_0001[6].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "DOBA LEDNOVÁ, DOBA LEDOVÁ"

  Termín: 1. 2. - 3. 2. 2018

  Místo: TS v Jasení

  Tak máme za sebou pololetní víkendový pobyt v TS v Jasení a troufám si říct, že byl hoooodně vydařený. Navštívili jsme bazén, abychom věděli jak utéct před oblevou, která nám hrozila. Děti si našly obživu v podobě ingrediencí na koláče, z kterých si pak samy upekly dobroty. Zahráli jsme si zajímavé hry, áááá, no prostě jsme se dobře bavili a ty dva dny si naplno užili. Dík všem za účast, dík za trpělivost vedoucích a velké dík paní kuchařce za uvařené dobroty.                                                          Těšíme se opět příště.:):)

 • 0.JPG

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "VALENTÝNSKÉ MYDÉLKA"

  Termín: 9. 2. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 9. 2. 2018 si v DDM Jablunkov děti vyráběly z mýdla srdíčkové závěsy na Valentýna. Koukněte se na fotky a sami posuďte, že se jim opravdu móóóc povedly. Přejeme Vám ať vyrobené srdíčka potěší obdarované a příjemně jim provoní koupelnu. :):)

 • 10[24].jpg

  GIRLS NIGHT

  Termín: 18. 1. - 19. 1. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Super holčičí akce je za námi a měli jsme se princeznově. ;-) Zvolily jsme novou Miss DDM 2018 - Tianka Berenika Skupień. Ještě jednou gratulujeme! Jsme moc vděční za účast všech nádherných a talentovaných dívek. Kromě titulu Miss jsme také zvolily Miss-ky "Talentu" v tanci, kresbě a zpěvu a jednu Miss "Sympatie". ;-) Moc jsme si to všechny užily. :-)

 • DSC_0225[1].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI - VÝROBA SVÍČEK

  Termín: 12. 1. 2018

  Místo: DDM Jablunkov

  Tvořivé dílničky v pátek 12. 1. 2018 se nesly v duchu výroby svíček. Při tvoření nás navštívil pan starosta a dětem přinesl něco na zub. Moc se mu líbilo, jak si děti počínají s roztopeným svíčkovým gelem. Sami posuďte z fotek, že se jim svíčky móóóc podařily. Těšíme se nejen na další dílničky, ale jasně, že i na VÁS, děti.

 • 10[23].jpg

  VÁNOČNÍ VÍKENDOVKA

  Termín: 15. 12. - 17. 12. 2017

  Místo: TS v Jasení

  S dětmi jsme o víkendu zažili cestování časem. Nejdříve jsme se podívali do minulosti a to 6. 12. 2017, kdy nás navštívil Mikuláš, pak jsme se podívali do budoucna na 24. 12. Upekli jsme si perníčky a pod stromečkem nás čekali dárečky, které nám dokonce sám andílek rozdával. Na závěr jsme se přesunuli do 31. 12. a užili jsme si Silvestrovskou párty! Děkujeme všem dětem za účast, myslím, že jsme si to všichni báječně užili a těšíme se opět na společnou víkendovku v novém roce 2018 ;-).

 • DSC_0000.JPG

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI - VÁNOČNÍ OZDOBY

  Termín: 8. 12. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 8. 12. 2017 jsme se nejen s dětmi sešli v DDM Jablunkov na dalších "Tvořivých dílničkách pro děti". Pod téma byla tentokrát výroba "VÁNOČNÍCH OZDOB". Dětem se ozdoby z korku opravdu povedly a domů odnášely maminkám a babičkám nádherné ozdůbky. Děkujeme všem zúčastněným, že s námi přišli strávit čas. Díky patří také městu Jablunkov za finanční podporu těchto tradičních dílniček pro děti. Těšíme se v lednu na další setkání s Vámi                                                                při tvoření.:):)

 • 2[29].jpg

  VÁNOČNÍ DÍLNY SE SPECIÁLNÍMI TŘÍDAMI

  Termín: 4. 12. 2017

  Místo: Zš Jablunkov

  Dnes jsme navštívili děti ze speciálních tříd a ve vánoční atmosféře jsme si udělali krásné věnce na dveře. Děti byly moc šikovné. Děkujeme za nadšení a krásné dětské úsměvy! Přejeme Veselé Vánoce!

 • DSC_0001[4].jpg

  CELOMĚSTSKÝ MIKULÁŠ

  Termín: 2. 12. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov a park A. Szpyrce za DDM Jablunkov

  Sobotní sváteční odpoledne jsme si na radnici města Jablunkov užili ve společnosti Divadla Věž z Brna, které nám zahrálo představení Káťa a Škubánek. Doufáme, že se rodičům představení líbilo stejně jako dětem, které se neskutečně dobře bavily. Divadlo nebylo jediné, na co se mohly děti těšit. Po představení jsme se všichni přesunuli do parku za DDM Jablunkov, kde na děti čekalo velké překvapení. I za jablunkovskými dětmi přijeli s vozem plných dobrot "Mikuláš s Andělem a Čertem". Všechny děti jim hromadně zazpívaly písničku "Mik, Mik, Mikuláš", a protože v Jablunkově jsou jenom hodné děti a Mikuláši se písnička hodně líbila, tak rozdal dárky úplně všem. Těšíme se na děti zase příští rok, kdy nás Mikuláš určitě zase navštíví.

 • DSC_0025[4].jpg

  VÁNOČNÍ DÍLNY DDM

  Termín: 25. 11. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov

  V sobotu 25. 11. 2017 se konaly již tradičně "Vánoční dílny DDM". Netradiční však bylo místo, a to radnice města Jablunkov. Kdo měl chuť nasát vánoční atmosféru nebo si přijít vyrobit vánoční dekoraci, či si jen tak posedět u kávy s výborným domácím zákuskem, nás ale našel i tady na radnici. Děkuji velmi všem, kteří přijali pozvání a ukázali dětem své řemeslné umění. Jmenovitě děkuji Táni Lasotové a její dceři Kristýně za tvořivé místečko s perníčky, Gábi Lipus za vánoční stromečky, rampouchy, drátkování, Vlastě Pindurové za voňavé svíčky a pytlíčky, Aničce Raabové za malované sklíčka, Petře Kendziorové za látkové vánoční zápichy, Bohunce Hawliczkové za adventní věnce a svícny, p. Ruszové za dřevěné vánoční stromečky a v neposlední řadě aktérům při tvoření za DDM Jablunkov, a to Robinu Krčkovi s šiškovými andělíčky, Markét Szotkowské při pískovaní pohlednic a Sáře Hromádkové za třpytivé vánoční baňky. O občerstvení a prodej zákusku se nám starala Veronika Szotkowská. Děkuji také Petře Žukowské za přípravu tvoření a výzdobu sálu jak na "Vánoční dílny", tak i na "Jablunkov v pohybu". Děti si mohly vyzkoušet každou techniku a dle úsměvů na jejich tvářích byly spokojené a odnášely si plné ruce výrobků. Děkujeme, že jste si našli čas a přišli s námi strávit sobotní odpoledne.:):)

 • 10[22].jpg

  SMAJLÍKOVÁ VÍKENDOVKA

  Termín: 24. 11. - 26. 11. 2017

  Místo: TS v Jasení

  Přinášíme ohlédnutí za Smajlíkovou víkendovou, která se uskutečnila 24. - 26. 11. 2017 v TS Jasení. :) Víkendovka byla jak jinak než plná vysmátých smajlíků. Děti se staly součástí městečka Smajlíkov, které čelilo děsivé hrozbě: zničení smajlíků ze strany programátorů. Smajlíci měli za úkol přesvědčit programátory, že existence smajlíků má smysl. Jedině tak mohli městečko Smajlíkov zachránit. A že jim to šlo! Míra ovlivnění programátorů stoupala, jakmile děti plnily záludné úkoly a hrály různé hry. A víte co? Děti to dokázaly! Zachránily město Smajlíkov a tak mohou smajlíci dále existovat. Bez omezení! :-D 

 • 0[3].jpg

  MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ UTKÁNÍ VE FLORBALE A PŘEHAZOVANÉ

  Termín: 25. 11. 2017

  Místo: ZŠ Jablunkov

  Dnes jsme strávili sportovní dopoledne se zahraničními hosty z Centra volného času z Čadce. Mladí sportovci předvedli své dovednosti a kromě toho navázali nová přátelství. Máme radost, že jsme mohli být součásti 1. ročníku Mezinárodního dětského utkání a těšíme se na další ročníky a jiné společné akce!

 • DSC_1373[2].jpg

  JABLUNKOV V POHYBU

  Termín: 24. 11. 2017

  Místo: Radnice města Jablunkov

  ÁÁÁ opět po roce jsme se v pátek 24. 11. 2017 setkali při tanečním maratonu Jablunkov v pohybu, tentokráte v barvě "Jen růžová to mohla být". Tímto se omlouvám mládencům, kteří se zúčastnili maratonu a slibuji, že na příští rok se polepším a vymyslím téma, které bude pro obě pohlaví. Myslím, že za všechny mohu napsat, že se akce vydařila. Atmosféra byla suprová a děti nejen všechny v růžovém, ale i skvěle tanečně naladěné. Děkuji porotě a zároveň lektorkám Gábi Lipus, Saši Svobodové, Jance Sikorové, Kamile Walové a Adél Pyszkové, které se svých rolí zhostily na výbornou a děkuji také pozvanému tanečnímu hostu Patriku Ulmanovi, který dětem přichystal opravdovou taneční show. Na fotkách ho bohužel neuvidíme, ale z celé akce jsme natáčeli video, které bude v nejbližší době na YouTube DDM Jablunkov. Odkaz Vám zde aktuálně přiložíme. Na akci se přišla podívat i paní Martynková Petra z Hutníku a pan Baselides z Gorol webu, takže informace o 16.ročníku Jablunkova v pohybu se dozvíte i z jiných informačních kanálů. Těšíme se na další ročník tanečního maratonu a na všechny tanečníky, kteří se ho zúčastní.:)

 • DSC_1.JPG

  VÁNOČNÍ DÍLNY Z PROJEKTU TROJMEZÍ

  Termín: 24. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  V rámci projektu Trojmezí jsme byli osloveni, abychom vytvořili dvě tvořivá místečka pro 24 dětí. Tvoření probíhalo v pátek 24. 11. 2017 v DDM. Děti si u nás mohly technikou pískování vyrobit pohlednici PF 2018 a třpytivé vánoční baňky se třpytkami a vločkami. Doufáme, že se jim akce líbila tak jako nám.:)

 • 0[1].jpg

  ŠACHOVÝ TURNAJ

  Termín: 22. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  22. 11, 2017 se jablunkovská radnice proměnila v šachový ráj. Celkem se sešlo skvělých čtyřiašedesát šachistů, kteří statečně bojovali až do posledního kola. :) Děti soutěžily ve třech kategoriích: 1. kategorie: 1. - 3. třída 2. kategorie: 4. - 6. třída 3. kategorie: 7. - 9. třída Mohli jsme se tak radovat z devíti oceněných dětí. Za první kategorii: 1. místo: Nikolas Očko 2. místo: Adam Bulawa 3. místo: Martin Škulec Za druhou kategorii: 1. místo: Adéla Škulcová 2. místo:                                                              Tomasz Sikora 3. místo: Radek Niedoba Za třetí kategorii: 1. místo: Dominik Očko 2. místo: Jan Szotkowski 3. místo:                                                            Adam Bazgier Děkujeme všem zúčastněným dětem! :) Děkujeme také skvělým rozhodčím, bez kterých by se akce                                                                neobešla. :) Těšíme se, že se se všemi šachisty setkáme i příští rok!

 • DSC_0495[1].jpg

  FIMOVÁNÍ S ANIOU

  Termín: 21. 11. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Velmi děkuji Aničce Raabové a Artoja malované sklo za super akci pro jablunkovské děti, která proběhla v úterý 21. 11. 2017 v DDM Jablunkov. Holčiny si odnesly krásné šperky a zážitky z tvoření technikou fimování. Těšíme se na děti a další spolupráci s "Artoja" při tvoření.