FOTOALBUM

 • Add link to:
 • facebook.com
 • 22499135_1504603802910324_7879677961062296078_o.jpg

  ART SE ZUZANOU - JEDNÍM DECHEM

  Termín: 20. 10. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 1[51].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI

  Termín: 13. 10. 2017 od 15hod.

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 13. 10. 2017 proběhly v DDM "Tvořivé dílničky pro děti" a posuďte sami po shlédnutí fotek, že se akce vydařila. Krásné podzimní věnce dětí budou zdobit nejedny dveře na domečku či bytu. Těšíme se na děti a jejich rodiče při dalším tvoření nejen pro děti. :):)

 • 1[54].jpg

  GIRLS NIGHT 7

  Termín: 6. 10. - 7. 10. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Girls night, holčičí noc plná tance je již za námi. Měly jsme se všechny moc dobře, tančily jsme, jedly samé dobrůtky a vytvořily si samy barevné náramky a náhrdelníky....Už teď se těšíme na další Girls night, a to v novém školním roce, kde se bude vybírat Miss DDM 2018 ;-)

 • DSC_0909[1].jpg

  POHÁDKOVÝ LES

  Termín: 25. 8. 2017

  Místo: Park za DDM

  Pohádkový les se v tomto roce nesl v duchu Krásky a zvířete, děti si užily nejen soutěžní stanoviště, ale spousty další zábavy. Mohli si vyrobit svoje vlastní šperky, nalíčit se jako Kráska nebo zvíře, zaskotačit na skákacím hradu, koupit něco "šmakozního" a nebo si vytvořit vlastní pohádku. Některé videa si můžete v albu prohlédnout. I rodiče si letos přišli na své, mohli si vychutnat kávu nebo posedět u různých dobrůtek během čekání na své ratolesti. Děkujeme Vám                                                          za vaší účast, krásné počasí jen doplnilo skvělou atmosféru! Těšíme se na vás i v příštím roce!

 • 10[14].jpg

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR "ŠKOLA ČAR A KOUZEL V BRADAVICÍCH"

  Termín: 31. 7. - 4. 8. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  31. 7. - 4. 8. 2017 se konal příměstský tábor Škola čar a kouzel v Bradavicích. Fotek je opravdu hodně a bylo těžké vybírat. Co všechno jsme zažili a jak jsme si to užili jde vidět na fotkách! :) Přejeme příjemné pokoukání a moooooooc se těšíme na další příměstské tábory a akce! :) Polovina prázdnin je sice za námi, ale nemusíme být smutní. Znamená to, že už brzy začne školní rok a my budeme moci organizovat další a další akce pro děti. TĚŠÍME SE! 8-)

 • DSC_0251[1].jpg

  HRAJE SI CELÁ RODINA

  Termín: 16. 7. 2017

  Místo: Park za DDM Jablunkov

  Přinášíme malé ohlédnutí za létem ve formě fotek z akce "Hraje si celá rodina", která se uskutečnila dne 16. 7. v rámci akce "Dny města Jablunkova"! 8-) Byl to krásný den. :) Děti soutěžily v celkem 11 disciplínách a po jejich absolvování si vybírali z široké nabídky pěkných odměn! :) Počasí vyšlo na jedničku a sluníčko se na nás celý den smálo! Byla to nádherná neděle a doufáme, že příští rok si tuto akci zopakujeme s ještě větší návštěvností, která se                                                              už i letos zdála být rekordní. :) Děkujeme, že máte zájem o akce DDM Jablunkov! <3

 • 10[12].jpg

  KOUZELNÝ JARMARK

  Termín: 15. 7. 2017 

  Místo: Park za DDM Jablunkov

  15. července 2017 se v parku za DDM konala akce Kouzelný jarmark aneb "Putování s Večerníčkem", kterou jsme si všichni parádně užili! :-) Pro děti byl připraven bohatý program ve formě 8 soutěžních disciplín. Děti skládaly puzzle, spojovaly velké dominové kostky, vybarvovaly omalovánky se známými postavičkami z Večerníčků, poznávaly večerníčkové bytosti, hádaly zapeklité hádanky, balancovaly na balančních deskách, lovily záhadné předměty z Rákosníčkovy tůňky a vyrobili si roztomilou housenku z dřevěného kolíčku. Za splněné úkoly si děti vybíraly z mnoha krásných odměn. 8-) Děti si také užívaly doprovodný program a stánky - velkou skluzavku, malování na obličej, popcorn a cukrovou vatu. :-) Děkujeme tímto všem rodičům i dětem za návštěvu a doufáme, že se s Vámi na této akci uvidíme opět příští rok. :-) Děkujeme také za pomoc všem dobrovolníkům, kteří zaujali svá místa na jednotlivých stanovištích, děkujeme Rachel za její krásné malování na obličej a v neposlední řadě děkujeme                                         všem, kteří nám jakýmkoli způsobem pomohli tuto akci zorganizovat!

 • 10[10].jpg

  LETNÍ TÁBOR "MADAGASKAR"

  Termín: 10. 7. - 19. 7. 2017

  Místo: TS v Jasení

 • DSC_0018[2].jpg

  LETNÍ TÁBOR "PRÁZDNINOVÁ JÍZDA" V MEZIŘÍČKU

  Termín: 7. 7. - 16. 7. 2017

  Místo: RS Meziříčko v Měříně

  Díky všem za skvělý tábor s úžasnými dětmi a perfektními vedoucími. :) :)

 • 10[16].jpg

  TENISOVÝ TURNAJ

  Termín: 3. 6. 2017

  Místo: Tenisové kurty v Hrádku

 • DSC_0001[2].jpg

  JABLUNKOVSKÝ SUPERHLÁSEK

  Termín: 2. 6. 2017

  Místo: Radnice Jablunkov

 • 10[9].jpg

  MDFF "JACKOVÉ DĚTEM"

  Termín: 26. 5. 2017

  Místo: Městský les v Jablunkově

 • 10[11].jpg

  DEN ZEMĚ

  Termín: 19. 5. 2017

  Místo: Městský les v Jablunkově

  Již tradičně pořádal odbor životního prostředí a zemědělství města Jablunkov Den Země a naše DDM bylo jako vždy u toho. Měli jsme pro děti připraveny tvořivé, výtvarné, sportovní i naučné aktivity. Děti vyráběly sluníčka a přitom se o Slunci dozvěděly různé zajímavosti. Dále mohli ztvárnit svou představu o planetě Zemi malováním křídami. Vyzkoušeli si také novou hru Rollers, při které si zasoutěžili v házení. Dále se snažili na jedné noze přeskákat panáka a přitom                                                               sbírat odpadky, které v něm byly umístěny, ty následně musely správně roztřídit a odpovědět na záludnou kontrolní                                                               otázku, která ověřovala jejich znalosti ohledně recyklování. Všichni jsme si tento den moc užili a doufáme, že se s                                                                dětmi uvidíme na stejné akci i příští rok. :-) 8-)

 • 10[13].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "INDIÁNSKÁ VÍKENDOVKA"

  Termín: 12. 5. - 15. 5. 2017

  Místo: TS v Jasení

  Děti byly úžasné jako vždycky a všichni jsme si to parádně užili.:-) Vytvořili jsme indiánský kmen, který měl za úkol zjistit, jaké totemové zvíře komu náleží. A že to bylo složité! Příroda totiž našim indiánům ukázala, že když jí zapomínají děkovat za dary, které jim denně přináší i ona zná způsob, jak ukázat svou sílu. Indiáni byli ovšem skvělí. Dokázali přijít na to, co po nich příroda žádá. Pěkně po indiánsku jí několikrát poděkovaly hlasitým a týmovým „PILAMAYA YE!“ a ona jim dala na oplátku šťavnaté plody, které mimo jiné skrývaly kód k odhalení totemových zvířat! Všem se to povedlo! :-) 8-) Mluvili jsme indiánsky, měli jsme čelenky, vyrobili si totemy, hráli hry a užili si spoustu zábavy! Děti také v neděli myslely na maminky a nathraly jim luční kvítí. :-) Už se nemůžeme dočkat víkendovek v dalším školním roce! Milé děti, mooooooooooooooooooooooc se na Vás těšíme a děkujeme, že s námi pořád jezdíte! <3

 • 10[15].jpg

  ZLATÁ UDICE

  Termín: 7. 5. 2017

  Místo: přehrada na Černém v Návsí

  Dne 7. 5. 2017 se uskutečnila tradiční rybářská soutěž Zlatá udice. Tentokrát se sešlo opravdu mnoho šikovných a nadějných rybářů a dokonce přijeli i rybáři ze Slovenska. Celkem se soutěže zúčastnilo 47 dětí. V toto nedělní dopoledne panovala na horní přehradě v Návsí příjemná atmosféra a za své úlovky byly oceněni: 1. místo – Markéta Sikorová 2. místo – Natálie Sikorová 3. místo – Pavel Benek 4. místo – Simona Kantorová Všem ostatním dětem                                                                  děkujeme a těšíme se, že se s Vámi opět setkáme na dalších rybářských závodech. :-) 8-)

 • 1[41].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "BÁJEČNÁ SHOW"

  Termín: 21. 4. - 23. 4. 2017

  Místo: TS v Jasení 

  Děkuji všem dětičkám, mládeži, paní kuchařce a vedoucím za opravdu BÁJEČNOU SHOW. Vzhledem k aprílovému počasí jsme prožili celý víkend na středisku, ale zábavu nám to nepokazilo. Upekli jsme si donuty, uplácali marcipán, zahráli si bláznivou olympiádu a podívali se na bezva pohádku "Sing". Tak, co? Jedeme znova a dáme si repete?

 • 1[37].jpg

  VELIKONOČNÍ INSPIRACE

  Termín: 8. 4. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Sobotní odpoledne 8. 4. 2017 patřilo v DDM Jablunkov všem příznivcům a nadšencům tvoření i dobré pohody. Děkujeme účastníkům i vystavovatelům, kteří si udělali čas a zavítali za námi na 5. ročník Velikonoční inspirace. V DDM bylo živo úplně všude. Děti malovaly skleněné zápichy, gravírovaly dřevěná vajíčka, brousily vyfouknutá vajíčka, vyráběly zápichy s kuřátky, zdobily perníčky, pískovaly velikonoční přání......Máme za sebou další                                                                         podařenou akci, hlavně díky vám. Těšíme se na další příležitost, kdy se s vámi i dětmi opět setkáme.

 • 1[38].jpg

  GIRLS NIGHT

  Termín: 7. 4. - 8. 4. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 1[36].jpg

  SOBOTNÍ BABINEC "Mandalkové šílenství"

  Termín: 25. 3. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • DSC_0798.JPG

  SOUSTŘEDĚNÍ KYTAR

  Termín: 17. 3. - 18. 3. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 10[8].jpg

  TVOŘIVÉ DÍLNIČKY PRO DĚTI "TURECKÁ MALBA EBRU"

  Termín: 10. 3. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  V pátek 10. 3. jsme si s dětmi a jejich rodiči v DDM měli možnost vyzkoušet zajímavou techniku, a to tureckou malbu Ebru na papír a látku. Výtvory, jak sami můžete posoudit, se podařily úplně všem. Nejdříve si děti vyzkoušely různé možnosti malování v barvách na vodní hladině na papíry. Konečné papírové obrazce si nalepily na barevné výkresy, anebo si je odnesly samostatně k dalšímu tvoření. Třeba k vystřihování a vyrábění přáníček. A když se děti trošku zdokonalily, tak si obrazce z vodní hladiny přenesly na látku. Barevné látky jsme vysušili a společnými silami jsme z nich ušili polštářky. Užili jsme si skvělé odpoledne a všichni jsme odcházeli nabiti energií. Děkujeme maminkám za pomoc nejen při tvoření, ale i úklidu. Těšíme se na další akci s EBRU, a to nejen pro děti. Chystáme podzimní překvapení i pro dospělé. :)

 • 1[33].jpg

  BOYS NIGHT

  Termín: 3 3. - 4. 3. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 1[34].jpg

  ZPĚVÁČEK

  Termín: 2. 3. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 10[7].jpg

  BESKYDSKÁ LYŽE 2017

  Termín: 28. 2. 2017

  Místo: Skiareál Mosty u Jablunkova

  Výsledky dětí ve snowboardu, slalomu a běžkách najdete dole v galerii.

 • 1[31].jpg

  PYŽAMKOVÝ BÁL

  Termín: 24. 2. - 25. 2. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 1[30].jpg

  46. ROČNÍK RECITAČNÍ SOUTĚŽE

  Termín: 23. 2. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

  Pokud máte zájem, tak se podívejte na you tube DDM Jablunkov na videa přednášejích žáků, kteří se umístili na prvních místech.
  https://www.youtube.com/watch?v=vyJ6OsN9nMM&t=12s

 • 1[29].jpg

  GIRLS NIGHT

  Termín: 27. 1. -28. 1. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 16587113_398294357195934_5011714173393141092_o.jpg

  JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

  Termín: 6. 2. - 10. 2. 2017

  Místo: DDM Jablunkov

 • 10[6].jpg

  VÍKENDOVÝ POBYT "HLEDÁ SE DORY"

  Termín: 2. 2. - 4. 2. 2017

  Místo: TS v Jasení

 • 1[25].jpg

  HUDEBNÍ ODPOLEDNE

  Termín: 21. 1. 2017

  Místo: DDM Jablunkov