JASENÍ

Adresa: Turistické středisko v Jasení, Návsí - Jasení 343

Základní informace:
Pobyt na přilehlé zahradě s určeným místem pro táboráky, turistické výlety po hřebenech Těšínských Beskyd, v létě koupání v potoce nebo pro náročnější na koupališti v Dolní Lomné, Jablunkově, případně v plaveckém areálu v Třinci.
V zimě je možné využít terény pro běžkaře, v areálu Dolní a Horní Lomné (vleky) sjezdové lyžování-autobusem asi 7 km, krátký vlek asi 1 km vzdálený (Kurajka) možno používat po dohodě s majitelkou (vhodný pro méně zdatné a náročné).
Obchod a autobusová zastávka 10 minut od turistického střediska. Do Jablunkova (nejbližší město) – 4 km, autobusové spojení.

Středisko pronajímáme při obsazení nejméně 20 osob. V případě menšího počtu účastníků požadujeme zaplatit poplatek za 20 osob. Platí zde přísný zákaz vstupu domácích zvířat!

Provoz: celoročně (v zimě vytápění ústředním topením)

Ubytovací kapacita:


35 osob + v letních měsících v případě plného obsazení budovy možnost ubytování v 5 stanech (10 osob)

Ceny:

 UBYTOVÁNÍ: 70,- Kč za osobu a noc       (od 1. ledna 2021 cena 90,- Kč za osobu a noc)

 LŮŽKOVINY: 70,- Kč za osobu a pobyt

 PROVOZNÍ POPLATEK: (el. energie, plyn, vodné, stočné, pronájem kuchyně atd.): cena 500,- Kč na den

 Turistické středisko prošlo v roce 2020 rozsáhlou rekonstrukcí pro zkvalitnění volnočasových aktivit. Z tohoto důvodu jsme nuceni od 1. ledna 2021 přistoupit ke zvýšení pobytových cen.

Rezervace TS v Jasení:

Nutnost rezervace termínu pobytu na tel. 558 357 496  - p. Sára Hromádková. Pobyty během vánočních svátků se řídí zvláštními podmínkami. Bližší informace na výše uvedeném tel. čísle.

Zcela vyplněnou smlouvu s předběžným počtem účastníků posílejte na ddmjablunkov@gmail.com do 7 pracovních dnů od potvrzení termínu.

Formulář smlouvy ke stažení zde:

http://www.ddm.jablunkov.cz/files/Smlouva%20na%20uzivani%20TS%20Jaseni%202021.pdf 

K dispozici:

Kuchyně: lednička, mraznička, spížka, 1 plynové sporáky s troubou, 1 elektrický sporák s troubou, běžné vybavení kuchyňským nádobím, studená + teplá voda, za kuchyní koupelna s vanou a WC pro org.vedoucí.
Jídelna: slouží jako jídelna i společenská místnost, kde jsou stoly, židle, klavír, fotbálek, stůl na stolní tenis (pálky, míčky vlastní), dataprojektor s plátnem, CD přehrávač se vstupy jack jack, HDMI.
Hygienická zařízení: WC (chlapci) splachovací, WC (dívky) splachovací, 3 sprchy s teplou a studenou vodou, umývárna s teplou a studenou vodou. V létě v případě postavení stanové základny na pozemku u objektu k dispozici navíc 2 suché WC (venku) a kovové žlaby s tekoucí vodou k umývání.

POZOR! Celý objekt je zásobován vodou z vlastního zdroje, proto je nutné vodou šetřit!

Pokoje:
č. 1 – (za kuchyní, obvykle využíván organizačním týmem akcí) - 6 válend
č. 2 – (tzv. izolační místnost v 1. patře) - 1 palanda (poschoďová postel), 1válenda
č. 3 – (1. patro, ,,malý“) – 4 palandy, 1 válenda
č. 4 – (1. patro, ,,velký“) – 7 paland, 1 gauč  
č. 5 – (1. patro, podkroví) – 3 válendy

 

Poplatek za pobyt se hradí PŘEDEM v termínu dle smlouvy, a to buď v hotovosti nebo na účet u Komerční banky, exp. Jablunkov,

č. účtu 35 - 7935300297 / 0100

 

 

Kalendář obsazenosti: 

 

Odkaz: www.akceproskoly.cz

  • Add link to:
  • facebook.com